Arsenić - koszmar Steinborsa! - sobota, 17, luty 2018 22:56
Kontrolowane zwycięstwo w Jeleniej Górze - sobota, 17, luty 2018 20:31
Puchar nie dla Asseco! - czwartek, 15, luty 2018 22:14

wtorek, 20 luty 2018 20:55

Tylko przez kwadrans szczypiorniści gdyńskiej Spójni stanowili równorzędnego rywala dla Zagłębia Lubin. Później jednak goście okazali swoją wyższość i zmiażdżyli gdyński zespół, gromiąc go 33:19!

czwartek, 15 luty 2018 20:10

Występ Spójni Gdynia pod wodzą nowego duetu trenerskiego okazał się niewypałem. Gdynianie przegrali na własnym parkiecie spotkanie z Energą MKS Kalisz 27:34 (13:18).

wtorek, 13 luty 2018 05:19

W Opolu miejscowa Gwardia pokonała wysoko Spójnię Gdynia 33:24 (17:13). Zwycięstwo gospodarze zapewnili sobie w ostatnim kwadransie spotkania.

niedziela, 04 luty 2018 18:27

Sandra Pogoń SPA Szczecin, to jeden z dwóch zespołów, które udało się Spójni pokonać w pierwszej rundzie. Niestety, rewanż w Szczecinie już wyraźnie gdynianie przegrali.

poniedziałek, 29 styczeń 2018 19:28

W pierwszej połowie meczu wydawało się, że piłkarze ręczni Spójni są w stanie pokonać wyżej notowanego rywala i odnieść trzecie zwycięstwo, ale... po przerwie goście pozbawili gdynian złudzeń.