niedziela, 20 wrzesień 2020 19:48

W 36. koszykarskich derbach Trójmiasta Trefl Sopot przegrał w ERGO ARENIE z Asseco Arką Gdynia 73:78 (18:18, 23:19, 23:20, 9:21). O końcowym rezultacie zadecydowała czwarta kwarta wygrana przez gości różnicą 12 punktów.

sobota, 12 wrzesień 2020 08:19

Dzięki fantastycznej czwartej kwarcie Koszykarze Trefla Sopot odnieśli wspaniałe piętnastopunktowe zwycięstwo nad Anwilem w Hali Mistrzów we Włocławku.

niedziela, 06 wrzesień 2020 19:27

Tylko jedną kolejkę musieli czekać na zwycięstwo swoich pupili fani Trefla Sopot. Po zaciętym spotkaniu Trefl Sopot wygrywa z PGE Spójnią Stargard 91:81.

sobota, 29 sierpień 2020 17:23

Koszykarze wracają na parkiety. Zacięty przebieg miała inauguracja nowego sezonu Energa Basket Ligi w Sopocie. Po wyrównanej rywalizacji Trefl Sopot przegrał z mistrzem Polski, Stelmetem Enea BC Zielona Góra 71:76.

czwartek, 12 marzec 2020 12:02

Decyzją Zarządu Polskiej Ligi Koszykówki SA, organizatora rozgrywek Energa Basket Ligi, rywalizacja o mistrzostwo Polski w sezonie 2019/2020 zostanie zawieszona od 12 do 25 marca 2020 r.