Trefl wygrywa także w play-offach! - środa, 18, kwiecień 2018 23:48
Asseco wciąż walczy! - środa, 18, kwiecień 2018 20:45
Piętnastka na liczniku Trefla Gdańsk! - niedziela, 15, kwiecień 2018 19:23
Tym razem karne dla GTPR-u! - sobota, 14, kwiecień 2018 20:43

środa, 18 kwiecień 2018 23:48

Spore obawy mieli zawodnicy i kibice gdańskiego Trefla przed meczami fazy play-off. I nie mylili się. Jastrzębski Węgiel faktycznie postawił trudne warunki... w pierwszym secie.

niedziela, 15 kwiecień 2018 19:23

Trzynaście zwycięstw w lidze i dwa w Pucharze Polski, do piętnastu wzrosła seria zwycięstw Trefla Gdańsk, chociaż zwłaszcza w pierwszym secie goście postawili bardzo trudne warunki, mieli nawet piłki setowe.

sobota, 07 kwiecień 2018 18:36

Gdy po dwóch setach ZAKSA Kedzierzyn-Koźle prowadziła 2:0 z Treflem Gdańsk wydawało się, że wspaniała seria Gdańskich Lwów zakończy się na trzynastu zwycięstwach.

środa, 04 kwiecień 2018 20:30

Ostatnio przed meczami Trefla Gdańsk kibice zadają sobie pytanie, nie: czy wygrają (bo to się stało jakby oczywiste), ale ile wygrają? Gdańskie Lwy odniosły w Bielsku-Białej trzynaste zwycięstwo z rzędu (jedenaste w PlusLidze), pokonując tym razem w zaległym spotkaniu 27 kolejki 3:1 BBTS.

czwartek, 29 marzec 2018 21:25

Dwunaste kolejne zwycięstwo, w tym dziesiąte ligowe, odnieśli siatkarze Trefla Gdańsk w meczu 28 kolejki PlusLigi. Gdańskie Lwy pokonali Cerrad Czarnych Radom 3:0 (25:21, 25:16, 25:16)