Fenomenalny Bostic! Arka pokonuje TBV Start! - piątek, 07, grudzień 2018 21:41
Trefl myślami przy... świętach! - piątek, 07, grudzień 2018 23:15
Puchar już nie dla Arki! - wtorek, 04, grudzień 2018 23:19

piątek, 07 grudzień 2018 23:15

Pierwszy set wygrany do 20, a w kolejnych trzech zdobycz punktowa nie przekraczająca łącznie 50 punktów, to wszystko na co było stać siatkarzy Trefla w meczu z ONICO Warszawa.

czwartek, 29 listopad 2018 21:49

Gdyby ten mecz rozegrano w pierwszej kolejce (jak zaplanowano), to pewnie wynik mógłby być inny. Stocznia przed sezonem bowiem typowana była na jednego z faworytów rozgrywek, a nawet kandydat do Ligi Mistrzów.

niedziela, 25 listopad 2018 17:35

Mecz bez historii. W Lubinie Trefl Gdańsk rozbił 3:0 miejscowy Cuprum. W każdym z trzech setów gdańszczanie wykazali się piorunującą końcówką.

wtorek, 20 listopad 2018 20:48

Więcej zimnej krwi w końcówkach, to klucz do zwycięstwa PGE Skry Bełchatów nad Treflem Gdańsk. Wyniki w dwóch setach ważyły się do końca i ostateczny rezultat mógł być odwrotny.

piątek, 16 listopad 2018 21:08

Mecze z Asseco Resovią Rzeszów to obok potyczek z Bełchatowem swojego rodzaju gdański siatkarski klasyk. Nic dziwnego, że piątkowe starcie zgromadziło na trybunach ERGO Areny prawie 5 tys widzów. Emocji w pojedynkach tych dwóch zespołów bowiem nigdy nie brakowało.