Wicemistrz Polski: 2015

Puchar Polski: 2015

Superpuchar Polski: 2015

niedziela, 17 listopad 2019 18:18

Ten mecz mógł się skończyć wynikiem 3:0, lub 0:3. Obie drużyny miały w trzech pierwszych partiach piłki setowe. W pierwszej i w trzeciej skuteczniejsi byli goście, w drugiej – gospodarze. Gdyby trzecią odsłonę wygrali gdańszczanie, być może trzy punkty pozostałyby w Gdańsku.

środa, 13 listopad 2019 22:44

Jeszcze niedawno razem reprezentowali biało-czerwone barwy. W 2006 roku cieszyli się wspólnie z tytułu wicemistrza świata, a dziś stanęli naprzeciwko siebie po obu stronach barykady, jako trenerzy.

sobota, 02 listopad 2019 21:52

Pojedynki Trefla Gdańsk i GKS Katowice w ostatnim okresie nie były meczami, które gdańszczanie wspominali ze szczególną estymą. Katowiczanie zawsze byli trudnym rywalem, potrafiącym wygrać nawet w ERGO Arenie.

środa, 30 październik 2019 20:31

Do meczu w Gdańsku obie drużyny przystępowały po porażkach w pierwszej kolejce. Przy czym radomianie mieli na koncie punkt po porażce 2:3 z Indykpolem Olsztyn. Na koncie Trefla po porażce z PGE Skrą Bełchatów 1:3 było zero.

niedziela, 27 październik 2019 20:14

W końcówce trzeciego seta siatkarze Trefla uzyskali piłkę setową. Bełchatowianom udało się ją wybronić, a następnie wygrać dwie kolejne akcje. Przegrany set, w którym to goście przez większą część czasu gonili wynik załamał gospodarzy i w kolejnej partii całkowicie oddali pole 9-krotnym mistrzom Polski.