Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trefl Gdańsk

Trefl Gdańsk

Trefl Gdańsk - założony w 2005 roku

Wicemistrz Polski: 2015

Puchar Polski: 2015

Superpuchar Polski: 2015

 

 

 

sobota, 25 lipiec 2020 09:46

Klub Trefl Gdańsk informuje, iż jeden z zawodników drużyny otrzymał dodatni wynik testu na SARS-CoV-2. Z uwagi na dobro osobiste siatkarza nie podajemy do wiadomości publicznej jego danych osobowych. 

piątek, 17 lipiec 2020 21:05

Wspaniała atmosfera, niepowtarzalny klimat plaży Hotelu Haffner, zabawy z kibicami, plażowa prezentacja drużyny „gdańskich lwów”, a także powrót na boisko duetu Winiarski-Wlazły – tak wyglądało piątkowe popołudnie Trefla Gdańsk! Siatkarze już po raz piąty okres przygotowawczy do sezonu PlusLigi inaugurowali spotkaniem z kibicami w nadmorskiej scenerii.

poniedziałek, 01 czerwiec 2020 12:43

Trefl Gdańsk w minionym sezonie zajął piątą lokatę w tabeli PLUS Ligi. Gdańszczanie jako jedyni rozegrali 25 spotkań, w których zdobyli 41 punktów. Przed rozpoczęciem nowego sezonu PLUS Ligi w zespole Michała Winiarskiego zajdą jednak duże zmiany.

czwartek, 26 marzec 2020 08:54

Nie takiego zakończenia sezonu oczekiwali zawodnicy i kibice siatkówki w Polsce w roku jubileuszu PLUS Ligi. Los jednak czasem potrafi krzyżować najpiękniejsze plany. Tym razem jego narzędziem stał się koronawirus, który zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie i sparaliżował życie nie tylko sportowe.

środa, 11 marzec 2020 22:32

Smutno wyglądały puste trybuny hali ERGO Arena. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce podczas spotkania Trefla z belgijskim Greenyard Masseik w ramach Ligi Mistrzów 16 stycznia ub. roku.

Kibicujemy tym wydarzeniom:

  

 

 

NajnowszeOdwiedza nas

Odwiedza nas 305 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane