Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Sport News
Arka bez szans w Puławach! - środa, 17, październik 2018 20:07
Nerwy w końcówce, ale zwycięstwo pewne! - środa, 17, październik 2018 20:09
Kompromitacja Arki. Tylko 12 punktów w IV kwarcie! - środa, 17, październik 2018 23:13
Kielczanki lepsze w karnych! - sobota, 13, październik 2018 19:57

Seahawks Gdynia z nowym Sponsorem Głównym! Wyróżniony

  • czwartek, Sty 25 2018
  • Napisał 
Seahawks Gdynia z nowym Sponsorem Głównym! Foto: trojmiasto.wyborcza.pl

Od Nowego Roku funkcję Sponsora Głównego gdyńskiej drużyny futbolu amerykańskiego Seahawks Gdynia pełni diler Mercedes-Benz, firma BMG Goworowski.

 

Seahawks to najbardziej utytułowana i jedna z najstarszych drużyn tego sportu w Polsce. Drużyna po raz pierwszy wystąpiła w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego w inauguracyjnym sezonie w 2006 roku. Nadchodzący sezon jest nie tylko jednym z największych wyzwań w historii drużyny, ale także w historii futbolu, między innymi ze względu na start w zupełnie nowo utworzonej lidze w Polsce - LFA (Liga Futbolu Amerykańskiego). Seahawks ma aspiracje, aby ponownie zdobyć tytuł Mistrza Polski. W osiągnięciu tego celu wtórować będzie BMG Goworowski.

Stadionem domowym Seahawks Gdynia jest Narodowy Stadion Rugby, znajdujący się w Gdyni przy ulicy Kazimierza Górskiego 10 (obok Hali Sportowo - Widowiskowej). Aktualnie w drużynie gra 150 zawodników, podzielonych na trzy sekcje: Seahawks Gdynia, Seahawks Gdynia II, Seahawks Gdynia Juniors.

Sukcesy Seahawks to między innymi: tytuł Wicemistrza Polski 2017 i 2016, Mistrza Polski 2015, Wicemistrza PLFA I 2015 (Skład B), Mistrza Polski 2014, Wicemistrza PLFA II 2014 (Skład B), Mistrza Polski 2012, Mistrza Polski 2012 PLFA 8 (Skład B), Wicemistrza Polski 2008, Wicemistrza Polski 2006.

- Państwo Goworowscy wsparli naszą drużynę w sezonie 2017 przy małej inicjatywie dofinansowania kalendarza drużyny juniorskiej. Gdy zakończyły się rozgrywki 2017 uznaliśmy, że warto rozpocząć szerszą współpracę na kolejny sezon, co spotkało się z aprobatą ze strony BMG Goworowski. Nie jest tajemnicą, że marka Mercedes-Benz jest partnerem finalisty SuperBowl (Atlanta Falcons) z 2017 roku oraz operatorem nowej Hali w Atlancie Mercedes-Benz Stadium. Udział tej marki w sporcie, ale również w samym Futbolu Amerykańskim uświadomił nam, że możemy wspólnie stworzyć bardzo fajną inicjatywę – informuje Michał Radelicki, Wiceprezes i Manager, Seahawks Gdynia.

Współpraca BMG Goworowski z Seahawks Gdynia oparta będzie o sponsoring klubu i partnerstwo we wspólnych przedsięwzięciach. Umowa obejmuje między innymi ekspozycję logo BMG Goworowski na strojach zawodników, przekazanie klubowi "obrandowanego" samochodu w barwach SEAHAWKS i BMG Goworowski oraz wspólne działania oparte o social media. - Samochód ten będzie służył nam jako transport oraz mobilny środek reklamowy. Będzie można go również znaleźć na pokazach drużyny na meczach domowych, wyjazdowych i nie tylko. Planujemy wspólnie stworzyć profesjonalną prezentację zawodników oraz film promocyjny, ale na razie nie będziemy zdradzać szczegółów – kontynuuje Radelicki. - Ponadto, na naszych meczach na pewno pojawią się wspólne inicjatywy, takie jak turniej juniorski pod patronatem BMG Goworowski. Chcemy pokazać wszystkim, że futbol Amerykański jest wspaniałą dyscypliną w cudownej piknikowej atmosferze dla całej rodzinny. W USA tradycją jest tak zwany "tailgating" czyli wielka parkingowa impreza przed stadionem na meczach futbolowych, gdzie ludzie grillują i spędzają czas z rodziną i przyjaciółmi, na kilka godzin przed meczem futbolowym. Sądzimy, że razem jesteśmy w stanie stworzyć wspaniałe futbolowe święta w Trójmieście .– dodaje Radelicki. - Cieszy mnie fakt, że po raz kolejny możemy aktywnie przyczynić się do promocji sportu w naszym regionie. Zawodnikom życzę wielu sukcesów – reasumuje Bogdan Goworowski.

 

 

 

-----------------------------------------------

Źródło: Biuro prasowe Seahawks Gdynia

Foto: Czytany 1413 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dział: Seahawks Gdynia
Redakcja

tel. 606 924 771

Kibicujemy tym wydarzeniom:

 

  

NajnowszeInfoGaleria

 
W lidze grają świetnie, biją najlepszych, natomiast w rozgrywkach 7DAYS EuroCup radzą sobie grzej niż źle....
Po trzeciej kwarcie gdynianki prowadziły szesnastoma punktami, wydawało się, że zwycięstwo jest niezagrożone, ale...
Aby liczyć się w kolejce do baraży mistrzostw Europy do lat 21, EURO 2019 U-21 polscy piłkarze musieli pokonać...
Pierwsza miażdżąca kwarta i... po meczu. Koszykarze Arki Gdynia przegrali już dwa mecze w europejskich pucharach,...

Odwiedza nas

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane