Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Sport News
Arsenić - koszmar Steinborsa! - sobota, 17, luty 2018 22:56
Kontrolowane zwycięstwo w Jeleniej Górze - sobota, 17, luty 2018 20:31
Puchar nie dla Asseco! - czwartek, 15, luty 2018 22:14

Seahawks Gdynia z nowym Sponsorem Głównym! Wyróżniony

  • czwartek, Sty 25 2018
  • Napisał 
Seahawks Gdynia z nowym Sponsorem Głównym! Foto: trojmiasto.wyborcza.pl

Od Nowego Roku funkcję Sponsora Głównego gdyńskiej drużyny futbolu amerykańskiego Seahawks Gdynia pełni diler Mercedes-Benz, firma BMG Goworowski.

 

Seahawks to najbardziej utytułowana i jedna z najstarszych drużyn tego sportu w Polsce. Drużyna po raz pierwszy wystąpiła w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego w inauguracyjnym sezonie w 2006 roku. Nadchodzący sezon jest nie tylko jednym z największych wyzwań w historii drużyny, ale także w historii futbolu, między innymi ze względu na start w zupełnie nowo utworzonej lidze w Polsce - LFA (Liga Futbolu Amerykańskiego). Seahawks ma aspiracje, aby ponownie zdobyć tytuł Mistrza Polski. W osiągnięciu tego celu wtórować będzie BMG Goworowski.

Stadionem domowym Seahawks Gdynia jest Narodowy Stadion Rugby, znajdujący się w Gdyni przy ulicy Kazimierza Górskiego 10 (obok Hali Sportowo - Widowiskowej). Aktualnie w drużynie gra 150 zawodników, podzielonych na trzy sekcje: Seahawks Gdynia, Seahawks Gdynia II, Seahawks Gdynia Juniors.

Sukcesy Seahawks to między innymi: tytuł Wicemistrza Polski 2017 i 2016, Mistrza Polski 2015, Wicemistrza PLFA I 2015 (Skład B), Mistrza Polski 2014, Wicemistrza PLFA II 2014 (Skład B), Mistrza Polski 2012, Mistrza Polski 2012 PLFA 8 (Skład B), Wicemistrza Polski 2008, Wicemistrza Polski 2006.

- Państwo Goworowscy wsparli naszą drużynę w sezonie 2017 przy małej inicjatywie dofinansowania kalendarza drużyny juniorskiej. Gdy zakończyły się rozgrywki 2017 uznaliśmy, że warto rozpocząć szerszą współpracę na kolejny sezon, co spotkało się z aprobatą ze strony BMG Goworowski. Nie jest tajemnicą, że marka Mercedes-Benz jest partnerem finalisty SuperBowl (Atlanta Falcons) z 2017 roku oraz operatorem nowej Hali w Atlancie Mercedes-Benz Stadium. Udział tej marki w sporcie, ale również w samym Futbolu Amerykańskim uświadomił nam, że możemy wspólnie stworzyć bardzo fajną inicjatywę – informuje Michał Radelicki, Wiceprezes i Manager, Seahawks Gdynia.

Współpraca BMG Goworowski z Seahawks Gdynia oparta będzie o sponsoring klubu i partnerstwo we wspólnych przedsięwzięciach. Umowa obejmuje między innymi ekspozycję logo BMG Goworowski na strojach zawodników, przekazanie klubowi "obrandowanego" samochodu w barwach SEAHAWKS i BMG Goworowski oraz wspólne działania oparte o social media. - Samochód ten będzie służył nam jako transport oraz mobilny środek reklamowy. Będzie można go również znaleźć na pokazach drużyny na meczach domowych, wyjazdowych i nie tylko. Planujemy wspólnie stworzyć profesjonalną prezentację zawodników oraz film promocyjny, ale na razie nie będziemy zdradzać szczegółów – kontynuuje Radelicki. - Ponadto, na naszych meczach na pewno pojawią się wspólne inicjatywy, takie jak turniej juniorski pod patronatem BMG Goworowski. Chcemy pokazać wszystkim, że futbol Amerykański jest wspaniałą dyscypliną w cudownej piknikowej atmosferze dla całej rodzinny. W USA tradycją jest tak zwany "tailgating" czyli wielka parkingowa impreza przed stadionem na meczach futbolowych, gdzie ludzie grillują i spędzają czas z rodziną i przyjaciółmi, na kilka godzin przed meczem futbolowym. Sądzimy, że razem jesteśmy w stanie stworzyć wspaniałe futbolowe święta w Trójmieście .– dodaje Radelicki. - Cieszy mnie fakt, że po raz kolejny możemy aktywnie przyczynić się do promocji sportu w naszym regionie. Zawodnikom życzę wielu sukcesów – reasumuje Bogdan Goworowski.

 

 

 

-----------------------------------------------

Źródło: Biuro prasowe Seahawks Gdynia

Foto: Czytany 314 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dział: Seahawks Gdynia
Redakcja

tel. 606 924 771

Więcej w tej kategorii: « Jastrzębie u prezydenta!!!

NajnowszeInfoGaleria

 
Na 8 sekund przed końcową syreną Kahleah Copper miała dwie piłki meczowe. Pachniało sensacją, ale koszykarka...
Prowadzili 1:0, wyrównali na 2:2, ale ostatecznie przegrali 2:3. Dwa gole dali sobie strzelić z odległości...
Drugie zwycięstwo pod wodzą nowego trenera odniosły szczypiornistki GTPR Gdynia. Tym razem mistrzyniom Polski na...
Ponad dwadzieścia załóg reprezentujących dziesięć państw już pojawiło się na liście startowej Mistrzostw...

Odwiedza nas

Odwiedza nas 665 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane