Arka bez szans w Puławach! - środa, 17, październik 2018 20:07
Nerwy w końcówce, ale zwycięstwo pewne! - środa, 17, październik 2018 20:09
Kompromitacja Arki. Tylko 12 punktów w IV kwarcie! - środa, 17, październik 2018 23:13
Kielczanki lepsze w karnych! - sobota, 13, październik 2018 19:57

piątek, 30 marzec 2018 09:52

Wielki Piątek – wielkie meczycho! Napisał ktoś na facebooku Bałtyku Gdynia. Trudno znaleźć lepsze określenie. 30 marca na Narodowym Stadionie Rugby kibice obejrzeli bardzo dobry mecz, w którym Bałtyk Gdynia pokonał Elanę Toruń 2:1.

czwartek, 25 maj 2017 11:22

SKS Bałtyk zaprasza dzieci urodzone w latach 2004 – 2010 do udziału w V edycji jedynych w swoim rodzaju wakacyjnych półkolonii piłkarskich. Start pierwszego z sześciu turnusów: 26 CZERWCA 2017 r.

sobota, 19 listopad 2016 20:28

W 51 minucie goście przeprowadzili szybką kontrę, a Jakub Czapliński oddał „centrostrzał” i wrzucił piłkę za kołnierz bramkarzowi Bałtyku.

Bałtyk Gdynia – Jarota Jarocin 0:1 (0:0)

0:1 Jakub Czapliński (51)

BAŁTYK: Matysiak - Szopiński, Karasiński, Proena, Wesołowski, Rzepa (58 Klecha), Sosnowski, Młynarczyk, (57 Garczewski), Kuzimski, Bejuk, Ruszkul

JAROTA: Zolech – Ludwiczak, Garbarek, Piróg, Stolarczyk, Czapliński, Grobelny, Janowski (88 Dunaj), Molewski, Pawlak (84 Skokowski), Łukaszyk (90 Kempa)

Czerwona kartka: Filip Sosnowski (90)

Żółte kartki: Karasiński, Sosnowski (Bałtyk) – Piróg, Stolarczyk, Janowski, Łukaszyk (Jarota)

niedziela, 20 marzec 2016 17:10

Hit weekendu w III Lidze Bałtyckiej dostarczył oczekiwanych emocji. Bałtyk co prawda tylko zremisował 2:2 i nie wskoczył na pozycję wicelidera, ale dwa razy gonił wynik, miał jeszcze szanse na zwycięstwo i w ogóle widowisko było całkiem fajne.

sobota, 15 listopad 2014 17:09

Pierwsza połowa dla Arki, druga zdecydowanie dla Bałtyku. Takie dwa oblicza miał mecz rezerw Arki z liderem III ligi Bałtykiem Gdynia. Remis nie krzywdzi nikogo, ale odbiera biało-niebieskim fotel lidera po rundzie jesiennej. Tym nieoczekiwanie została Cartusia.