BIBA Uhonorowana!!! - niedziela, 21, styczeń 2018 22:41
Puchar Polski dla Artego Bydgoszcz!!! - niedziela, 21, styczeń 2018 21:31
Sensacyjna porażka w Poznaniu - niedziela, 07, styczeń 2018 20:58

piątek, 12 styczeń 2018 13:13

W czwartek 11 stycznia 2018 w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy odbyło się losowanie par finałowych Pucharu Polski. W drugim ćwierćfinale w czwartek 15 lutego o godzinie 20:30 Asseco Gdynia zmierzy się z obecnym liderem PLK Anwilem Włocławek.

środa, 10 styczeń 2018 20:32

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów Polskiej Ligi Koszykówki ostatnich dwudziestu lat może przestać istnieć. Czarni Słupsk borykają się z ogromnymi problemami finansowymi.

sobota, 06 styczeń 2018 20:23

Po pierwszej kwarcie zaskoczone przez przyjezdnych Asseco przegrywało już 18 punktami. Wówczas dotarła informacja o wspaniałym, czwartym, historycznym zwycięstwie Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni. Ta wiadomość podziałała mobilizująco na gospodarzy, którzy zerwali się do odrabiania strat, co zakończyło się ich pełnym sukcesem.

środa, 03 styczeń 2018 20:29

Zwycięsko zakończyli miniony rok, zwycięsko rozpoczęli też nowy. Koszykarze Asseco Gdynia pokonali Miasto Szkła Krosno, chociaż szaleńczy pościg gości w ostatniej kwarcie o mało nie przyniósł im powodzenia.

sobota, 30 grudzień 2017 20:48

Kiedy na początku drugiej kwarty koszykarze AZS Koszalin zanotowali serię 20:0 (a licząc z końcówką pierwszej kwarty 23:0) mało kto wierzył, że gdynianie są jeszcze w stanie odwrócić losy tego spotkania, tymczasem gospodarze otrząsnęli się i jeszcze przed przerwą odrobili część strat, a po powrocie z szatni doprowadzili do kolejnego horroru, tym razem zakończonego happy endem.