Pierwszy punkt w tym roku!!! - niedziela, 17, marzec 2019 18:40
Bez motywacji, bez polotu... - sobota, 16, marzec 2019 18:20
Arka gromi w derbach Trójmiasta! - sobota, 16, marzec 2019 19:04
Zenit był do pokonania, szkoda! - środa, 13, marzec 2019 21:19
Siatkarski thriller w ERGO Arenie, o "nic". - poniedziałek, 11, marzec 2019 23:01

środa, 06 marzec 2019 19:55

Koszykarze Arki Gdynia zostali liderami tabeli Energa Basket Ligi. W meczu na szczycie pokonali we własnej hali Stelmet Zielona Góra 78:65. 58 punktów dla gdynian zdobył duet Josh Bostic i James Florence.

poniedziałek, 04 marzec 2019 17:25

MKS Dąbrowa Górnicza stanęła na drodze koszykarzy Arki Gdynia do finału Pucharu Polski. Po dramatycznym meczu zwyciężyli „Beach Boys”. Okazja do rewanżu nadarzyła się już w kilka dni później.

niedziela, 17 luty 2019 20:04

W półfinale 12 trójek Arki zdecydowało o wygraniu meczu. W finale 12 trójek okazało się o tę jedną za mało, by doprowadzić do dogrywki.

sobota, 16 luty 2019 20:08

Po 20 minutach mieli na koncie zaledwie 27 punktów. W drugiej połowie rzucili dwa razy tyle i w końcowych minutach przechylili szalę na swoją stronę, awansując do finału Pucharu Polski.

piątek, 15 luty 2019 22:54

W odbywającym się w Warszawie turnieju finałowego Suzuki Pucharu Polski sypnęło niespodziankami. Żaden z rozegranych w czwartek i w piątek meczów nie zakończył się zgodnie z oczekiwaniami bukmacherów.