Arsenić - koszmar Steinborsa! - sobota, 17, luty 2018 22:56
Kontrolowane zwycięstwo w Jeleniej Górze - sobota, 17, luty 2018 20:31
Puchar nie dla Asseco! - czwartek, 15, luty 2018 22:14

czwartek, 15 luty 2018 22:14

Na ćwierćfinale zakończyła się przygoda Asseco Gdynia z Pucharem Polski w warszawskim turnieju. Lider rozgrywek Energa Basket Ligi, Anwil Włocławek pewnie pokonał gdynian i zagra w sobotnim półfinale.

poniedziałek, 12 luty 2018 21:10

Jeszcze na z górą cztery minuty przed końcową syreną prowadzili jedenastoma punktami i... nagle zapomnieli jak się gra w koszykówkę. W końcówce pozwolili gościom się dogonić, a po dogrywce przegrali jednym punktem. Koszykarze Asseco Gdynia ulegli Stali Slam Ostrów 78:79.

środa, 07 luty 2018 20:55

Warszawska Legia, która za kilka dni będzie gospodarzem finału Pucharu Polski, dotychczas w Energa Basket Lidze wygrała tylko raz. Bardzo chciała zmienić tę sytuację w Gdyni. Dzięki dobrej postawie żółto-niebieskich nie udało się jej to. Asseco zwyciężyło 90:78.

niedziela, 04 luty 2018 14:45

Po 30 minutach meczu w Lublinie koszykarze Asseco Gdynia prowadzili czterema punktami, ale w czwartej kwarcie miejscowi odrobili wszystkie straty, a w końcówce przechyli szalę na swoją stronę i pokonali gdynian 78:76

środa, 31 styczeń 2018 21:10

Aż 21 dni musieli czekać koszykarze i kibice Asseco Gdynia na kolejny mecz w Energa Basket Lidze. Ale warto było czekać. Głodni gry „beach boys” pokonali w wyjazdowym spotkaniu PGE Turów Zgorzelec 82:73!