Szkoda tego trzeciego seta. Trefl gorszy od ZAKSY! - niedziela, 08, grudzień 2019 15:38
Zwycięskie "Mikołajki" Arki w Kielcach! - piątek, 06, grudzień 2019 20:07
Ważne zwycięstwo koszykarek Arki w Lyonie! - czwartek, 05, grudzień 2019 23:19

niedziela, 08 grudzień 2019 20:31

Koszykarze Arki Gdynia udowodnili, że jak chcą to potrafią. W niedzielę chcieli i pokonali na wyjeździe zawsze groźny HydroTruck Radom 85:68.

czwartek, 28 listopad 2019 20:10

Niegościnni dla koszykarzy Arki okazali zawodnicy Stelmetu Zielona Góra. W meczu na szczycie Energa Basket Ligi pokonali gdynian 87:65.

środa, 20 listopad 2019 22:05

Koszykarze Asseco Arka Gdynia ulegli we własnej hali czarnogórskiej Buducnosti Voli Podgorica 61:78. O wyniku zadecydowała zwłaszcza trzecia kwarta, w której mający 11 punktów przewagi do przerwy goście dorzucili jeszcze 12 oczek. W tej sytuacji Arce nie pomogło wygranie ostatniej odsłony meczu.

niedziela, 17 listopad 2019 19:35

Asseco Arka powraca na ścieżkę zwycięstw. W meczu 8. kolejki Energa Basket Ligi gdynianie pokonali Legię Warszawa 81:66. Bohaterem meczu został Krzysztof Szubarga, który wykonał 14 (!) asyst (na 18 całego zespołu)

środa, 13 listopad 2019 22:52

Koszykarze Asseco Arki Gdynia nie są już niepokonani poza domem nie tylko w Energa Basket Lidze. W środowy wieczór doznali także pierwszej wyjazdowej porażki 7Days EuroCup. Gdynian po raz drugi pokonała Unicaja Malaga, tym razem 91:69.