niedziela, 19 styczeń 2020 19:53

Trójmiasto jest nasze! Trójmiasto do nas należy! Śpiewali pod koniec meczu licznie przybyli do ERGO Areny kibice Asseco Arki Gdynia. Ich pupile bowiem po raz drugi w tym sezonie pokonali rywali zza między. Tym razem zwyciężyli na terenie rywala 86:79.

piątek, 10 styczeń 2020 19:52

Kiedy w gdyńskiej hali na ławce trenerskiej rywali miejscowej ekipy pojawia się Jacek Winnicki nie wróży to najlepiej zespołowi gospodarzy. Gdy trenował MKS Dąbrowa Górnicza wygrał tu z Asseco, podobnie gdy prowadził Polski Cukier Toruń, a jako szkoleniowiec CCC Polkowice pokonywał niejednokrotnie gdyńskie koszykarki.

piątek, 10 styczeń 2020 17:02

W ubiegłym roku trzech punktów zabrakło, żeby Suzuki Puchar Polski dostał się w ręce koszykarzy Arki Gdynia. Mecz finałowy był jednak ważnym krokiem, który gdyński zespół wykonał maszerując na szczyt tabeli ligowej, na którym znalazł się na zakończenie rozgrywek.

poniedziałek, 06 styczeń 2020 19:46

- Chcemy do setki, Asseco, chcemy do setki – skandowała w czwartej kwarcie meczu publiczność zgromadzona w wieczór Trzech Króli w Gdynia Arena i „setka „ pękła.

czwartek, 26 grudzień 2019 19:37

Świąteczny nastrój zburzyła koszykarzom i kibicom Asseco Arki Gdynia porażka w drugi dzień świat Bożego Narodzenia w Hali Mistrzów z włocławskim „gwiazdozbiorem”. Gdynianie po bardzo słabej drugiej połowie okazali się gorsi od mistrzów Polski aż o 18 punktów.