Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Sport News
Kobieta zmienną jest... - sobota, 22, luty 2020 20:29
"Chudy" czwartek koszykarek Arki! - czwartek, 20, luty 2020 19:56
Czy ktoś jest w stanie zatrzymać Arkę?! - czwartek, 13, luty 2020 15:01

IV Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Niesłyszących

  • piątek, Sie 22 2014
  • Napisał 
IV Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Niesłyszących Foto: eurosport.onet.pl

W sobotę 23 sierpnia odbędzie się IV Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Niesłyszących. Zawody rozegrane zostaną na plaży Śródmieście przy Bulwarze Nadmorskim w Gdyni i skierowane są do wszystkich osób niesłyszących, które lubią grać w siatkówkę.

Turniej siatkówki rozpocznie się o godz. 9.00.
 
- Uczestnictwo w turnieju daje możliwość aktywnego spędzania czasu, spotkań towarzyskich i pomaga w integracji. Dzięki corocznym turniejom, klub zyskał ogromną sympatię ze strony miłośników siatkówki plażowej z całej Polski - mówi Magdalena Adamczyk, współorganizatorka imprezy.-  W zeszłym roku w zawodach udział wzięło 12 drużyn. W tym roku przyjadą do nas siatkarze między innymi  z   Krakowa, Pszczyny, Warszawy, Olsztyna - dodaje.
 
W związku z tak dużym zainteresowaniem KSN Mewa w tym roku zwiększył limit przyjmowanych zgłoszeń na turniej. Przewidywana liczba drużyn to szesnaście zespołów męskich i osiem zespołów żeńskich. Zapisy możliwe są jeszcze dniu zawodów, bezpośrednio na plaży - koszt zgłoszenia całej drużyny to 70 zł.
 
Zawody odbywają się patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka. Współorganizatorem imprezy jest Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wydarzenie organizuje Klub Sportowy Niesłyszących Mewa.

Kontakt: Magdalena Adamczyk, współorganizator turnieju, tel.: 509 952 934.   

 

Zapowiedź turnieju także w rubryce: "Będzie się działo"

Czytany 17595 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Redakcja

tel. 606 924 771

Kibicujemy tym wydarzeniom:

  

 

 

NajnowszeOdwiedza nas

Odwiedza nas 245 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane