Przykra porażka Seahawks! - niedziela, 17, czerwiec 2018 17:05
Drugie łódzkie upokorzenie Buldogów! - sobota, 16, czerwiec 2018 16:53
Jastrzębie bez pucharu CEFL! - niedziela, 10, czerwiec 2018 23:17
Gdańskie Lwy zagrają w Lidze Mistrzów! - środa, 06, czerwiec 2018 14:25
Jastrzębie latały wyżej od Sokołów! - niedziela, 03, czerwiec 2018 17:28

poniedziałek, 07 maj 2018 22:39

Kolejny, trzeci już w przeciągu niespełna miesiąca sukces odniosły gdyńskie gimnastyczki. Reprezentantki dwóch gdyńskich klubów zdobyły srebrny i brązowy medal indywidualnych Mistrzostw Polski.

poniedziałek, 07 maj 2018 12:12

Znakomicie spisały się gdyńskie gimnastyczki artystyczne w zawodach World Challege Cup w hiszpańskiej Guadalajarze. Gdynianki reprezentowały Polskę w układach zespołowych i zajęły w wieloboju 6 miejsce.

czwartek, 26 kwiecień 2018 22:06

Sportsmenka Roku 2018 w Gdyni, zawodniczka SGA Gdynia, Natalia Kozioł udowadnia, że tytuł dostał się w jak najbardziej godne ręce. W Twardogórze wygrała właśnie drugą edycję Pucharu Polski w kategorii seniorek.

czwartek, 22 marzec 2018 12:45

Z początkiem kwietnia Lekkoatletyczny Klub Sportowy Zorza Gdynia poszerza swoją działalność o prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci  w gdyńskich szkołach.

poniedziałek, 12 marzec 2018 19:24

Bardzo dobrze rozpoczęły nowy sezon gdyńskie gimnastyczki ze Sportsmenką Roku 2017 na czele. W miniony weekend w Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku odbyła się I edycja Pucharu Polski Juniorek i Seniorek w gimnastyce artystycznej. W zawodach wzięło udział 45 juniorek i 14 seniorek.