Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Sport News
Arsenić - koszmar Steinborsa! - sobota, 17, luty 2018 22:56
Kontrolowane zwycięstwo w Jeleniej Górze - sobota, 17, luty 2018 20:31
Puchar nie dla Asseco! - czwartek, 15, luty 2018 22:14

czwartek, 30 październik 2014 01:02

Wydawało się prawie niemożliwe, by zwycięzca gdyńskich zawodów Red Bull Air Race, Austriak Hannes Arch nie został mistrzem świata. Przewaga bowiem, jaką miał po zwycięstwie w Gdyni nad drugim w klasyfikacji Paulem Bonhommem wydawala się wręcz nie do odrobienia w czterech kolejnych zawodach. A jednak sport jest nieprzewidywalny.

wtorek, 29 lipiec 2014 03:18

- Mogę czuć lekki niedosyt, że zabrakło mi tego złotego medalu olimpijskiego, ale nigdy nie czułem się niespełnionym skoczkiem. Teraz chcę się realizować w innej dziedzinie.

poniedziałek, 28 lipiec 2014 13:15

Przez trzy dni minionego weekendu słychać było nad Gdynią ryk silników samolotów, który przypominał, że oto zlecieli się do naszego miasta czołowi piloci świata, by rozstrzygnąć między sobą, który z nich zasługuje na miano największego asa przestworzy.

czwartek, 24 lipiec 2014 15:32

Po raz pierwszy w historii, lotnicze mistrzostwa świata Red Bull Air Race zawitały do Polski, do Gdyni. W czwartek 24 lipca odbyła się konferencja prasowa otwierająca zawody w naszym mieście. W spotkaniu z dziennikarzami udział wzięli Hannes Arch - aktualny lider klasyfikacji generalnej mistrzostw,

czwartek, 03 lipiec 2014 09:37

Przygotowania do Mistrzostw Świata Red Bull Air Race w Gdyni wkroczyły w decydującą fazę. Już za trzy tygodnie po raz pierwszy w Polsce będziemy świadkami wyścigów lotniczych, będących najszybszą serią w świecie sportów motorowych, elektryzujących miliony widzów na całym świecie. W Gdyni wystartuje polski pilot Łukasz Czepiela w klasie Challenger! Na miesiąc przed imprezą, w Gdyni można poczuć przedsmak emocji, które czekają nas w lipcu.

NajnowszeOdwiedza nas

Odwiedza nas 659 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane