Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaprezentowano medal Mistrzostw Świata w Półmaratonie Wyróżniony

Zaprezentowano medal Mistrzostw Świata w Półmaratonie Foto: Ziemowit BUJKO

Kolorowe logo mistrzostw na awersie z symbolicznym odniesieniem do lokalizacji zawodów w postaci ręcznie osadzonej w medalu kropli bursztynu. Na rewersie kontur Polski z zaznaczoną Gdynią i miejscem do wygrawerowania swojego nazwiska i wyniku, uzyskanego podczas biegu półmaratońskiego.

W gdyńskim Infoboxie zaprezentowano dziś oficjalny medal World Athletics Half Marathon Chamionships – Gdynia 2020. Medal można otworzyć a wewnątrz niespodzianka – prawdziwy, działający kompas.

Przygotowania do World Athletics Half Marathon Championships – Gdynia 2020 nabierają tempa. W ostatnich dniach poznaliśmy logo wydarzenia. Dziś (9 października) uruchomiona została oficjalna strona internetowa mistrzostw, a organizatorzy zaprezentowali wyjątkowy medal, który na mecie otrzyma każdy uczestnik biegu masowego. Medal finishera ma stanowić unikalną pamiątkę z ukończenia zawodów. Nie da się ukryć, że zaprezentowany dziś medal World Athletics Half Marathon Chamionships – Gdynia 2020 jest absolutnie wyjątkowy. Jest duży, został precyzyjnie zaprojektowany i wykonany na kształt kompasu. Trudno o lepsze nawiązanie do Gdyni – „miasta z morza i marzeń”, polskiego okna na świat.

- Na liście startowej biegu masowego jest już ponad 10.000 zawodniczek i zawodników z niemal 50 krajów, w tym z najodleglejszych zakątków świata, jak chociażby Nowej Zelandii, Wietnamu, Argentyny czy RPA. Chcemy, aby wyjechali z Gdyni ze wspaniałymi wspomnieniami. Wierzę, że ten piękny medal stanie się prawdziwą ozdobą wielu kolekcji biegowych trofeów – mówi Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni, który wziął udział w prezentacji medalu

Równolegle z prezentacją medalu, uruchomiana została oficjalna strona internetowa mistrzostw, dostępna w polskiej i angielskiej wersji językowej. Pod adresem https://worldathleticshalfmarathon.com/gdynia2020/ będzie można śledzić najnowsze komunikaty o imprezie oraz znaleźć wszelkie przydatne informacje. Dotychczasowa strona Gdynia Półmaratonu – www.gdyniapolmaraton.pl – zostanie tymczasowo przekierowana na witrynę mistrzostw świata.

Od początku maja trwa rejestracja dla amatorów, którzy chcą uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zapisy prowadzone są na platformie SlotMarket.pl, a aktualna opłata startowa wynosi 170 złotych. Cena ta obejmuje m.in. profesjonalny pomiar czasu, ubezpieczenie, zabezpieczenie medyczne oraz pamiątkową koszulkę i medal finishera. Podstawowy pakiet startowy można też uzupełnić o dodatkowe usługi, jak np. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w zawodach, grawerowanie medalu, indywidualny pakiet zdjęć z biegu czy nocleg w jednym z rekomendowanych hoteli.

Aktualna stawka wpisowego obowiązuje do końca października. Od 1 listopada, cena wzrośnie do 180 zł.

Czytany 6592 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dział: Pozostałe

Kibicujemy tym wydarzeniom:

  

 

 

NajnowszeInfoGaleria

 
Nowy sezon Energa Basket Ligi Kobiet 2020/2021 będzie wyjątkowy pod wieloma względami. Nie będzie krakowskiej...
Najpierw wyjazd z GKS 1962 Jastrzębie, a pierwszy domowy mecz z Puszczą Niepołomice już we wrześniu. Departament...
Znany jest już system rozgrywek oraz terminarz na sezon 2020/21 Energa Basket Ligi. Rozgrywki rozpoczynamy już 27...
Piłkarze Arki Gdynia wyjechali dzisiaj, 3 sierpnia na zgrupowanie do Gniewina, które potrwa do 8 sierpnia. Ośrodek...

Odwiedza nas

Odwiedza nas 257 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane