Fenomenalny Bostic! Arka pokonuje TBV Start! - piątek, 07, grudzień 2018 21:41
Trefl myślami przy... świętach! - piątek, 07, grudzień 2018 23:15
Puchar już nie dla Arki! - wtorek, 04, grudzień 2018 23:19

niedziela, 02 grudzień 2018 23:09

Po fantastycznej grze w pierwszej i w czwartej kwarcie reprezentacja Polski w koszykówce pokonała w ERGO Arenie drużynę Włoch 94:78 i uczyniła poważny krok w rywalizacji o awans do finałów mistrzostw świata w Chinach 2019

czwartek, 22 listopad 2018 22:27

Gdyńskie Centrum Sportu ma nowego dyrektora! Stanowisko po Marku Łucyku, który od wczoraj pełni funkcję wiceprezydenta Gdyni ds. rozwoju, objął jego dotychczasowy zastępca Rafał Klajnert.

czwartek, 15 listopad 2018 21:15

28 marca 2009 roku na Windsor Park w Belfaście w 61 minucie meczu Irlandia Północna – Polska w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata RPA 2010 Michał Żewłakow podawał piłkę do bramkarza Artura Boruca. Skierował ją prosto w światło bramki.

niedziela, 21 październik 2018 08:55

W maju i czerwcu przyszłego roku oczy piłkarskiego świata będą zwrócone na Polskę, która zorganizuje finały piłkarskich mistrzostw świata do lat 20. Pierwszym akordem młodzieżowego mundialu będzie ceremonia losowania fazy grupowej. Zaszczyt jej przeprowadzenia przypadł Gdyni! Final Draw odbędzie się 24 lutego 2019 roku.

wtorek, 16 październik 2018 20:56

Aby liczyć się w kolejce do baraży mistrzostw Europy do lat 21, EURO 2019 U-21 polscy piłkarze musieli pokonać Gruzję i czekać na inne rozstrzygnięcia. I wygrali, chociaż zwycięstwo nie przyszło im łatwo, mimo iż od 30 minuty grali z przewagą jednego zawodnika.