Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Sport News
Trefl wygrywa także w play-offach! - środa, 18, kwiecień 2018 23:48
Asseco wciąż walczy! - środa, 18, kwiecień 2018 20:45
Piętnastka na liczniku Trefla Gdańsk! - niedziela, 15, kwiecień 2018 19:23
Tym razem karne dla GTPR-u! - sobota, 14, kwiecień 2018 20:43

REDAKCJA POLECA

Golec uOrkiestra 20 lat minęło w ERGO Arenie

20 lat minęło? W przypadku Golec uOrkiestry prawie niemożliwe! A jednak! Właśnie w 1998 roku powstał jeden z najbardziej charakterystycznych, rozpoznawalnych i przebojowych polskich zespołów.

 

Król Walca w maju znów w ERGO Arenie!

Kocha Gdańsk, ponieważ, jak sam mówi, przypomina mu jego rodzinne Maastricht, przede wszystkim dzięki temu, że ma carillony. Dlatego uwielbia tu koncertować i robi to systematycznie. Ostatnio występował dla trójmiejskiej publiczności w roku ubiegłym, w tym powraca.

Us + Them, czyli Roger Waters w ERGO Arenie!!!

Klasyki Pink Floyd, nowe piosenki i solowa twórczość podczas trasy europejskiej zaplanowanej na 2018 rok. Legendarny Roger Waters wystąpi 5 sierpnia w  ERGO ARENIE.

Wirtuozi wiolonczeli w ERGO Arenie!

Po niesamowitym sukcesie listopadowego koncertu w Warszawie 2Cellos ponownie zagrają w Polsce! 18 maja wystąpią w ERGO ARENIE. Genialni wiolonczeliści z 2Cellos znowu zelektryzują polską publiczność!

Cirque du Soleil w ERGO Arenie!

Cirque du Soleil powraca do polskich aren z przedstawieniem OVO, które po zakończonej trasie w Północnej Ameryce, trwającej od wiosny 2016 roku, przemierzyło Atlantyk, by zadebiutować w Europie. Spektakl swoją europejską premierę miał właśnie w Zurychu, w kwietniu 2018 pora na Kraków oraz Trójmiasto.

Więcej artykułów…

  1. Od Redakcji

Kibicujemy tym wydarzeniom:

 

  

 

NajnowszeOdwiedza nas

Odwiedza nas 507 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane