Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Sport News
Arka bez szans w Puławach! - środa, 17, październik 2018 20:07
Nerwy w końcówce, ale zwycięstwo pewne! - środa, 17, październik 2018 20:09
Kompromitacja Arki. Tylko 12 punktów w IV kwarcie! - środa, 17, październik 2018 23:13
Kielczanki lepsze w karnych! - sobota, 13, październik 2018 19:57

REDAKCJA POLECA

Muzyka zespołu "Metallica" symfonicznie w Filharmonii Bałtyckiej

15 listopada 2018 pojawi się w Trójmieście wyjątkowy projekt – w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku pod szyldem “Muzyka zespołu Metallica symfonicznie” wystąpi SCREAM INC. jeden z najlepszych coverbandów Metallica na świecie.

 

Pink Floyd po polsku w Filharmonii Bałtyckiej!

Słynny album Pink Floyd w polskiej wersji zespołu Spare Bricks już 2 listopada w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.

Od Redakcji

Mimo, że nasz portal zamierzamy poświęcić  wyłącznie sportowi, postanowiliśmy to miejsce przeznaczyć na informację o pozasportowej ofercie kulturalnej Gdyni. Znajdziecie tu zatem zapowiedzi spektakli i premier teatralnych, koncertów oraz innych ważnych imprez kulturalnych organizowanych w naszym mieście. Zdajemy sobie sprawę, że być może niektóre z nich będą czasem dla kibiców alternatywą dla wydarzeń sportowych. Mimo wszystko uznaliśmy jednak, że zarówno sportowcowi, jak i kibicowi przyda się czasami dla równowagi porcja kultury. Bo przecież nie samym sportem... 

 

Redakcja

Dwa razy Queen symfonicznie w Filharmonii Bałtyckiej

8 grudnia 2018 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE ponownie zaprezentuje się w Gdańsku!

Kibicujemy tym wydarzeniom:

 

  

Najnowsze



Odwiedza nas

Odwiedza nas 217 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane