Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Sport News
Coś się kończy... - sobota, 19, maj 2018 21:02
Gdańskie Lwy w blasku brązu! - sobota, 05, maj 2018 20:49
Rybnickie Rekiny połknęły Zdunek Wybrzeże! - niedziela, 06, maj 2018 19:16

REDAKCJA POLECA

Król Walca w maju znów w ERGO Arenie!

Kocha Gdańsk, ponieważ, jak sam mówi, przypomina mu jego rodzinne Maastricht, przede wszystkim dzięki temu, że ma carillony. Dlatego uwielbia tu koncertować i robi to systematycznie. Ostatnio występował dla trójmiejskiej publiczności w roku ubiegłym, w tym powraca.

 

Us + Them, czyli Roger Waters w ERGO Arenie!!!

Klasyki Pink Floyd, nowe piosenki i solowa twórczość podczas trasy europejskiej zaplanowanej na 2018 rok. Legendarny Roger Waters wystąpi 5 sierpnia w  ERGO ARENIE.

Od Redakcji

Mimo, że nasz portal zamierzamy poświęcić  wyłącznie sportowi, postanowiliśmy to miejsce przeznaczyć na informację o pozasportowej ofercie kulturalnej Gdyni. Znajdziecie tu zatem zapowiedzi spektakli i premier teatralnych, koncertów oraz innych ważnych imprez kulturalnych organizowanych w naszym mieście. Zdajemy sobie sprawę, że być może niektóre z nich będą czasem dla kibiców alternatywą dla wydarzeń sportowych. Mimo wszystko uznaliśmy jednak, że zarówno sportowcowi, jak i kibicowi przyda się czasami dla równowagi porcja kultury. Bo przecież nie samym sportem... 

 

Redakcja

Kibicujemy tym wydarzeniom:

 

  

 

NajnowszeOdwiedza nas

Odwiedza nas 335 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane