Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Sport News
W rewanżu Podhale lepsze od Automatyki! - poniedziałek, 15, październik 2018 12:59
Automatyka rozstrzelana w III tercji! - niedziela, 21, październik 2018 22:19
Czarna seria MH Automatyki - piątek, 26, październik 2018 22:48
Porażka Automatyki w Toruniu. Czarna seria trwa! - niedziela, 28, październik 2018 22:12

Zdunek Wybrzeże Gdańsk bez trenera!

  • wtorek, Maj 29 2018
  • Napisał 

Porażka w Gnieźnie przelała czarę goryczy. Lech Kędziora zrezygnował z prowadzenia Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Przyczyną rezygnacji są niezadowalające wyniki sportowe drużyny. Zarząd klubu zdecydował się przyjąć dymisję trenera.

 

Lech Kędziora stanowisko trenera Zdunek Wybrzeże Gdańsk oficjalnie objął 7 listopada w 2017. Doświadczony szkoleniowiec miał poprowadzić gdański zespół do awansu do PGE Ekstraligi. Niestety rzeczywistość zweryfikowała oczekiwania trenera i zarządu. W siedmiu spotkaniach ligowych gdański zespół zanotował pięć porażek i zajmuje obecnie szóstą pozycję w ligowej tabeli.

Po niedzielnej porażce w Gnieźnie trener Lech Kędziora zdecydował się złożyć rezygnację ze stanowiska trenera. Swoją decyzję umotywował słabymi wynikami sportowymi drużyny. Zarząd klubu po krótkiej naradzie zdecydował się przyjąć rezygnację - Lechowi Kędziorze dziękujemy za pół roku pracy w klubie Niestety rezultaty zespołu nie spełniały oczekiwań zarówno naszych, jak i samego trenera,który uznał, że jego czas w Gdańsku się skończył. Zdecydowaliśmy się zaakceptować decyzję szkoleniowca. Przed nami siedem spotkań ligowych, w których cały czas możemy odwrócić losy sezonu. Mocno wierzymy, że ten zespół ma potencjał, by jeszcze nie raz uszczęśliwić gdańskich kibiców - powiedział Prezes Zarządu Tadeusz Zdunek.

Trenerowi Kędziorze dziękujemy za pół roku pracy i życzymy sukcesów w dalszej drodze zawodowej!

 

-----------------------------------

Źródło: materiał prasowy Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Tekst: Aleksandra Krasnodębska

Foto: wybrzezegdansk.pl

Czytany 5604 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Redakcja

tel. 606 924 771

Kibicujemy tym wydarzeniom:

  

 

 

NajnowszeOdwiedza nas

Odwiedza nas 515 gości oraz 0 użytkowników.

Najczęściej czytane